Kilka
słów
o
firmie
Podręczna nawigacja
Działalność

Główna siedziba mieści się w Czeladzi, natomiast w Chorzowie zlokalizowana jest część administracyjno-handlowa i główny zakład przerobu złomu. Dodatkowo firma dysponuje drugim składowiskiem w Siemianowichach Śląskich. Nasz zakład wyposażony jest w pełne zaplecze techniczne (samochody, dźwigi przeładunkowe CAT 322D MH, Sennebogen 825E, paczkarka COLMAR 4500) pozwalające na przyszłościową działalność na rynku odpadami zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

Naszymi odbiorcami i partnerami handlowymi są zarówno huty i odlewnie w Polsce, jak również odbiorcy zagraniczni z Niemiec, Czech, Słowacji.

Dysponujemy specjalistycznymi środki transportu (ciągniki siodłowe z naczepami stalowymi, samochody typu hakowiec, kontenery), które zapewniają sprawny odbiór surowców i dostawę produktów.

Załoga przedsiębiorstwa cechuje się mieszanką młodości i wieloletnim doświadczeniem, wysokie kwalifikacje w handlu i przerobie złomu gwarantują sprawną, profesjonalną i nowoczesną obsługę naszych kontrahentów.

Jako solidny i pewny partner handlowy posiadamy wszelkie konieczne zezwolenia i decyzje na zbieranie odpadów. Skupujemy, pozyskujemy i przerabiamy zarówno złom stalowy i żeliwny pochodzący od ludności, z drobnych skupów złomu, jak również bezpośrednio z dużych korporacji produkcyjnych. Łączna ilość sprzedaży złomu miesięcznie to ponad 1500 Mg i stale rośnie. Głównymi odbiorcami naszego złomu są huty i odlewnie w kraju i zagranicą (ArcelorMittal Poland S.A., Huta Częstochowa Sp. z o.o., SLR-Group GmbH, Moravia Steel, ArcelorMittal Ostrava, ArcelorMittal Eisenhuttenstadt, Salzgitter Group).

Co nas wyróżnia:

Naszym dostawcom i poddostawcom złomu oferujemy:

• konkurencyjne ceny indywidualnie negocjowane

• dywersyfikacje sprzedaży do różnych naszych odbiorców

• terminową płatność, stabilne warunki handlowe

• długoterminową współpracę

• sprawną i profesjonalną obsługę klientów

• uczciwą klasyfikację złomu

• odbiór złomu specjalistycznym transportem